نرم افزار مدیریت مخازن سوخت Rosemount TankMaster 2019

نرم افزار مدیریت مخازن سوخت Rosemount TankMaster 2019

نرم افزار قدرتمند Rosemount TankMaster 2019 محصول شرکت Emerson است و برای کنترل و مانیتورینگ مخازن میباشد.

 

توضیحات:

امرسون برنامه TankMaster را که اولین برنامه نرم افزار مدیریت موجودی بین پلتفرم های موجود در جهان می باشد را برای سیستم های اندازه گیری مخزن جهت دسترسی سریع و ایمن به داده های مهم مخزن را راه اندازی کرده است.

با در دسترس قرار دادن داده های به موقع از طریق تلفن های هوشمند ، تبلت ها و رایانه ها ، این داده ها  به راحتی در اختیار کاربران قرار می گیرد ، این راه حل آسان برای استفاده در تلفن همراه به منظور تصمیم گیری بهتر و بهبود کارایی و ایمنی عملیاتی صورت گرفته است.

در مخازن  نفت و گاز، پتروشیمی و پالایش، صنایع شیمیایی و صنایع غذایی و آشامیدنی، داده های اندازه گیری مخزن اغلب در سیستم های قدیمی که تعداد افراد کمی به آنها دسترسی دارند، باقی می ماند.

با این حال، سازمان ها برای تبدیل عملیات دیجیتالی و بهبود عملکرد ، باید دسترسی سریع به داده ها را به طیف گسترده تری از توابع شغلی فراهم کنند.

این شامل پرسنل در این زمینه، مدیریت، مشاغل مربوط به فروش، خرید و امور مالی و سایر سهامداران مانند تأمین کنندگان، مشتریان، بازرگانان، دارندگان محصولات و مقامات گمرکی است.

مجموعه نرم افزار مدیریت موجودی Rosemount TankMaster یک بسته قدرتمند است که در کمترین زمان داده های اندازه گیری مخزن مانند سطح، دما، سطح و فشار رابط آب را جمع آوری می کند و حجم و جرم را برای اهداف انتقال موجودی و نگهداری محاسبه می کند.

Rosemount TankMaster Mobile به عنوان اتصال به زیرساخت مجموعه نرم افزاری موجود ، با افزودن قابلیت تحرک، اشتراک و شبکه ارائه می شود.

ویژگی های این نرم افزار شامل موارد زیر است:

  • توانایی سازماندهی مخازن به صورت گروهی
  • سفارشی سازی پارامترهای مخزن نمایش داده شده
  • تنظیم سریع لیست های نظارتی مخازن که از اهمیت ویژه است.
  • مشاهده مخازن و پارامترهای مخزن می توان گروه های کاربری را با امتیازات مختلف ایجاد کرد.
  • گزارش عملکرد تولید و صادرات نیز در دسترس خواهد بود.

 

وبسایت سازنده:

https://www.emerson.com

 

نرم افزار Rosemount Tank Master 2019 برای اولین بار و بصورت فول کرک با تمامی قابلیت های فعال توسط ایران کرک ارائه شده است.

 

برای خرید نسخه کرک شده این نرم افزار با بهترین قیمت از طریق فرم سفارش یا شماره تماس و تلگرام با ما در تماس باشید.

To buy this software at best price, contact us on Telegram

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.