RiverMap - Universal Map Downloader 4.1.57

نرم افزار دانلود نقشه جهان RiverMap – Universal Map Downloader v4.1.57

Universal Map Downloader یک نرم افزار حرفه ای دانلود نقشه جهان و داده های GIS (سامانه اطلاعات جغرافیایی) است که به طور مستقل توسط شرکت چینی Chengdu Shuijing Software Co., Ltd توسعه یافته است.

با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر ماهواره ای جهان، یا حتی تصاویر ماهواره ای چندسال گذشته جهان را دانلود کنید و از دیگر ویژگی هایی که این نرم افزار در اختیار شما قرار میدهد میتوان به خطوط ارتفاع، نقشه الکترونیکی Vector، نقشه الکترونیکی Raster اشاره کرد.

از دیگر ویژگی هایی که این نرم افزار از آن پشتیبانی میکند میتوان به تبدیل اطلاعات به سیستم‌های مختلف مختصات از جمله WGS84، Xi’an 80، Beijing 54، CGCS2000، WGS84 Web Mercator، GCJ-02 و BD09 و امکان برچسب گذاری به صورت بُرداری اشاره کرد.

 

وبسایت سازنده:

http://www.rivermap.cn

 

این نرم افزار بصورت فول کرک با تمامی قابلیت های فعال توسط ایران کرک ارائه شده است.

 

برای خرید نسخه کرک شده این نرم افزار با بهترین قیمت از طریق فرم سفارش یا شماره تماس و تلگرام با ما در تماس باشید.

 

To buy this software at best price, contact us on Telegram

کدام منابع داده نقشه را می توان دانلود کرد

اغلب داده های نقشه ها برای دانلود در دسترس هستند مانند نقشه‌های Baidu و نقشه‌های Gaode و غیره.

علاوه بر Google، Baidu و Gaode، می‌توانید نقشه‌های ملی و محلی با کیفیت بالا، نقشه‌های OpenStreetMap جهانی، نقشه‌های چاپی با فونت بزرگ، رندرهای شهر E-city 2.5 بعدی، نقشه‌های Gaode، نقشه‌های Baidu، سبک شبانه Baidu

و سایر نقشه‌های سفارشی، نقشه‌های پوشش سطح جهانی، نقشه‌های زمین‌شناسی ملی، نقشه‌های موضوعی، نقشه‌های دریایی، نقشه‌های سوگو، نقشه‌های تنسنت، نقشه‌های بینگ، نقشه‌های یاهو، نقشه‌های ویکی، نقشه‌های ArcGIS،

نقشه‌های MapBox، نقشه‌های SuperMap، نقشه‌های دریایی و نقشه‌های ابری علی‌بابا و سایر نقشه ها را با کمک نرم افزار Universal Map Downloader v4.1.57 دانلود کنید.

دانلود تصویر ماهواره ای HD

داده های تصویر ماهواره ای در حال حاضر جامع ترین و واضح ترین داده های تصویر ماهواره ای است که تقریباً هر هفته به روز می شود. هات اسپات ها در هر مکان تقریباً هر 3 تا 6 ماه یکبار به روز می شوند.

 

پوشش تصویر با وضوح 2 متر در سطح زمین جهانی بیش از 99٪، وضوح 0.6 متر بیش از 90٪ و وضوح 0.25 متر بیش از 60٪ است.

نقشه‌های تصاویر ماهواره‌ای با وضوح بالا عمدتاً شامل منابع داده‌های زمین و منابع داده Google Map هستند که به ترتیب از تجزیه و تحلیل نرم‌افزار دسکتاپ Google Earth و تحلیل نقشه آنلاین ترمینال وب Google Map دانلود و دانلود می‌شوند.

دانلود تصویر تاریخی ماهواره ای HD

منابع تصاویر تاریخی ماهواره‌ای با کیفیت بالا از Google Earth می‌آیند و می‌توانید به هر میزان تصاویر ماهواره تاریخی جهان را مشاهده کنید. منابع تصاویر، با تاریخ عکسبرداری مشخص و بدون واترمارک گوگل هستند.

پوشش تصویر با وضوح 2 متر در سطح زمین جهانی بیش از 99٪، وضوح 0.6 متر بیش از 90٪ و وضوح 0.25 متر بیش از 60٪ است.

تصاویر نقشه‌های ماهواره‌ای با وضوح بالا عمدتاً شامل منابع داده‌های زمین و منابع داده Google Map هستند که به ترتیب از تجزیه و تحلیل نرم‌افزار دسکتاپ Google Earth و تحلیل نقشه آنلاین ترمینال وب Google Map دانلود می‌شوند.

دانلود Elevation DEM

علاوه بر دانلود ارتفاع 30 متری DEM، می توانید داده های ارتفاع 30 متری DEM و 12.5 متری ناسا را نیز دانلود کنید.

علاوه بر امکان خروجی گرفتن داده‌های ارتفاعی به همراه خطوط کانتور، این نرم افزار همچنین می‌تواند خروجی داده‌های ارتفاع را به فایل‌های ارتفاع اصلی TFI، نقاط ارتفاعی CASS جنوبی، فایل‌های متنی نقطه ارتفاع XYZ و برش‌های ارتفاع سزیوم را در اختیار شما قرار دهد.

مدیریت دانلود

نه تنها می‌توانید مرزهای استان، سطح شهر و محدوده شهرستان‌ها را دانلود کنید، بلکه می‌توانید محدوده‌های دقیق شهرستان را نیز دانلود کنید.

دانلود POI

در مجموع 118 میلیون قطعه داده POI برای دانلود در سراسر کشور در دسترس شما است و طبقه بندی داده ها به تفصیل ارائه شده است.

دانلود داده ساختمان

داده‌های طرح کلی ساختمان شامل اطلاعات ارتفاع طبقه است که نه تنها مناطق شهری را پوشش می‌دهد، بلکه داده‌های مرزی ساختمان در شهرهای دورافتاده را نیز پوشش می‌دهد.

دانلود داده های نقشه الکترونیکی بُرداری

داده‌های نقشه الکترونیکی بُرداری عمدتاً شامل تمام دانلود داده‌های برداری مانند بخش‌های اداری، شبکه‌های جاده‌ای ترافیکی، سیستم‌های آب، فضاهای سبز، نقاط دیدنی و ساختمان‌ها می‌شود.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.