Optovue iVue 2016

نرم افزار تصویر برداری شبکیه چشم Optovue iVue 2016

Optovue یک شرکت پیشرو در صنعت فناوری چشم پزشکی است که به تحقیق، طراحی و تولید تجهیزات OCT می پردازد.

دستگاه Optovue یک سیستم کامل تصویربرداری شبکیه چشم است که با استفاده از آن پزشکان می توانند تمام لایه های شبکیه، وضعیت ماکولا و سر عصب بینایی را با جزئیات بالا مشاهده کنند.

تجهیزات Optovue iVue برای بررسی دقیق چشم‌های شما، تشخیص بیماری‌های چشمی در مراحل اولیه و ایجاد برنامه‌های درمانی سفارشی برای بازگرداندن سلامت چشم و محافظت از بینایی شما استفاده می‌شود.

اسکن با دستگاه Optovue اطلاعاتی را در مورد ضخامت شبکیه و مجموعه سلول‌های گانگلیونی (Ganglion Cell) را در گزارش ارائه می‌دهد که اندازه گیری‌های شما را با پایگاه داده چشم های سالم مقایسه می کند. چشم پزشک شما از این اطلاعات برای شناسایی مراحل اولیه بیماری شبکیه و گلوکوم استفاده می‌کند.

 

Optovue iVue مجموعه ای از ویژگی های استاندارد را ارائه می دهد که میتوان به اسکن OCT با وضوح بالا و ایجاد گزارش‌‌های جامع برای ارزیابی شبکیه، عصب بینایی و بخش قدامی اشاره کرد.

برخی از قابلیت‌های ارائه شده در سیستم Optovue iVue مانند تجزیه و تحلیل FLV% و GLV% و iWellnessExam انحصاری هستند، از دیگر امکانات این سیستم امکان شخصی سازی پروفایل هر بیمار میباشد.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Optovue iVue 2016:

  • Advanced diagnostic imaging capabilities

پلتفرم iVue از برنامه‌های تصویربرداری تشخیصی بسیار پیشرفته از جمله ارزیابی شبکیه چشم، سر عصب بینایی و بخش قدامی پشتیبانی می کند.

 

  • Ganglion Cell Complex (GCC)

تصویربرداری پیشرفته GCC از دست دادن سلول های گانگلیونی و آکسون را در بیماری سر عصب بینایی نشان می دهد. نقشه برداری ضخامت GCC وضوح در شناسایی تغییرات ساختاری را بهبود می بخشد. تجزیه و تحلیل انحصاری FLV% و GLV% حساسیت و ویژگی GCC را افزایش می دهد.

 

  • 3D

نمای سه بعدی برای تشریح مجازی چندلایه و با وضوح بالا شبکیه و دیسک بینایی را فراهم می کند و آنها را به گونه ای به تصویر می کشد که انحنای طبیعی شبکیه را حفظ کند. این باعث کاهش اعوجاج برای تفسیر ساده‌تر و ارزیابی بصری سه بعدی می‌شود.

 

  • Cornea Advance

Cornea Advance ابزار بالینی iVue را برای برنامه ریزی قبل از جراحی و ارزیابی بعد از عمل را انجام می دهد. آنالیز محفظه قدامی و قرنیه از طریق اندازه‌گیری زاویه بخش قدامی و پاکی‌متری با تجزیه و تحلیل تغییرات افزایش می‌یابد.

 

  • Retina mapping and analysis

نقشه برداری شبکیه چشم با مقایسه هنجاری، تجزیه و تحلیل تغییر شبکیه و تصویربرداری سه بعدی شبکیه با نمایش چهره همگی در گزارش های رنگی با وضوح بالا و تفسیر آسان به تصویر کشیده شده اند.

 

  • Optic disc and RNFL assessment

قابلیت‌های پیشرفته شامل گزارش‌های ترکیبی RNFL و GCC با مقایسه هنجاری و همچنین تحلیل روند RNFL و GCC – هر دو گزارش‌های استاندارد محسوب میشوند.

 

  • Comprehensive anterior segment analysis

قابلیت‌های بخش قدامی شامل گزارش‌های بسیار دقیق برای نگاشت پاکی‌متری با تجزیه و تحلیل تغییر و اندازه‌گیری زاویه بخش قدامی است.

 

آخرین ورژن:

نرم افزار Optovue iVue 2016.1.1.132 + تمام امکانات

 

وبسایت سازنده:

https://www.visionix.com

 

مطلب مرتبط: نرم افزار توپوگرافی چشم Oculus Pentacam 1.25r15

 

این نرم افزار بصورت فول کرک با تمامی قابلیت های فعال توسط ایران کرک ارائه شده است.

 

برای خرید نسخه کرک شده این نرم افزار با بهترین قیمت از طریق فرم سفارش یا شماره تماس و تلگرام با ما در تماس باشید.

To buy this software at best price, contact us on Telegram

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.