LiveTaqPro v1.6.43

نرم افزار آنالیز ویدیو فوتبال LiveTaqPro v1.6

نرم افزار پیشرفته آنالیز ویدیو فوتبال LiveTaqPro با کمک الگوریتم هوش مصنوعی AI امکان شناسایی و ردیابی بازیکنان، توپ و اشیاء را در زمین بازی فراهم میکند.

سیستم تجزیه و تحلیل ویدیو (Video Analysis System) این نرم افزار بر اساس الگوریتم های هوش مصنوعی AI طراحی شده و ابزارهای پیشرفته ای را برای بهبود عملکرد تیم و بازیکنان در اختیار هر مربی یا تحلیلگر ورزشی قرار میدهد.

 

  • تگ کردن

با کمک ابزار تگ میتوانید رویدادها و اقدامات مهم را در ویدیو علامت گذاری کنید.

میتوانید اقدامات در بازی را به تیم ها یا بازیکنان منتخب منتسب کنید. هر اقدامی که برچسب گذاری میشود بعنوان یک برش ویدیو در دیتابیس ویدیو قرار میگیرد و میتوانید با یک کلیک این ویدیوها را فیلتر، جستجو و رندر کنید.

 

  • آنالیز

با ابزارهای پیشرفته ای که نرم افزار در اختیارتان قرار میدهد میتوانید ویدیوها را آنالیز کنید.

از جمله ویژوال افکت هایی که میتوانید روی ویدیوها مورد استفاده قرار دهید میتوان به هایلایت کردن، بزرگنمایی تصویر، فریز کردن تصویر، آفست پلیر، اندازه گیری سرعت و فاصله بین اشیاء، علامت گذاری منطقه، و بسیاری دیگر اشاره کرد.

این سیستم به شما این امکان را میدهد تا با کمک ابزارها و الگوریتم ردیابی پیشرفته هوش مصنوعی، اشیاء پویا پیشرفته را در ویدیو اعمال کنید و هم عناصر ایستا را در صورت لزوم ایجاد کنید.

 

  • ارزیابی

یکی دیگر از امکانات موجود در این نرم افزار، امکان ایجاد نمودار و جدول است که بر اساس تگ‌های استفاده شده بازیکنان و تیم ها میتوان از آن استفاده کرد تا در تجزیه و تحلیل کمی و درصدی به شما کمک کند.

 

  • تخته تاکتیکی

به لطف تخته تاکتیکی مجازی که این نرم افزار در اختیار شما قرار میدهد، میتوانید با ترکیب های مورد نظر انیمیشن‌های 3بعدی ایجاد کنید، یا حرکات بازیکنان یا فرضیات تاکتیکی را شبیه سازی کنید. همچنین میتوانید انیمیشن‌ها را به ویدیو ویرایش شده خود اضافه کنید.

 

  • رسم کردن

یکی دیگر از ویژگی های جذاب این نرم افزار ارائه قابلیت تجزیه و تحلیل استاتیک با مجموعه ای از ابزارها است. برای مثال میتوانید ویدیو را در برنامه بارگذاری کنید و شروع به برش زدن ویدیو کنید و با ابزارهای قدرتمندی که در اختیار دارید خطوط را رسم کنید یا منطقه را علامت گذاری کنید، این به تحلیل شما ظاهر گرافیکی جذابی میدهد.

 

  • خروجی گرفتن

با کمک قابلیت movie mounting میتوانید تمامی برش های تصویر، انیمیشن‌های 3بعدی، رسم خطوط، تصاویر و فایل‌های صوتی را با هم ترکیب کنید، در تایم لاین عناصر را صحیح چیدمان کنید و خروجی نهایی ویدیو با فرمت MP4 و کیفیت 4K رندر کنید.

 

وبسایت سازنده:

https://livetag.pro

 

مطلب مرتبط: نرم افزار آنالیز ویدیو ورزشی Dartfish Pro 2024

 

این نرم افزار بصورت فول کرک با تمامی قابلیت های فعال توسط ایران کرک ارائه شده است.

 

برای خرید نسخه کرک شده این نرم افزار با بهترین قیمت از طریق فرم سفارش یا شماره تماس و تلگرام با ما در تماس باشید.

To buy this software at best price, contact us on Telegram

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.