CodaOctopus Survey Engine v8.4

نرم افزار ژئوفیزیک دریا CodaOctopus Survey Engine v8.4

نرم افزار قدرتمند Survey Engine از شرکت مطرح و با سابقه Coda Octopus پکیج نرم افزاری را برای پردازش، تفسیر و گزارش‌دهی ژئوفیزیک از بستر دریا ارائه می‌دهد.

نرم افزار Survey Engine امکان ایجاد پروژه با سایز نامحدود، آپلود فایل 20گیگابایتی و پردازش دسته ای (batch processing) را بصورت پایدار به شما ارائه می‌دهد.

یکی از امکانات افزوده شده در این نرم افزار امکان تشخیص خودکار تخته سنگ از بستر دریا و طبقه بندی خودکار آن است.

 

نرم افزار قدرتمند Survey Engine مجموعه ای کامل از ماژول‌ها را در خود میزبانی میکند و امکان استفاده از هر کدام از آنها با توجه به دیتاهای جانبی پروژه‌ وجود دارد و همچنین امکان شخصی سازی آن را جهت بالابردن بهره‌وری و دقیق کردن نتایج به کاربر می‌دهد.

 

برخی از ویژگی‌های نرم افزار Survey Engine:

  • Sidescan+

نرم افزار اسکن جانبی برای پردازش و تفسیر داده های سونار SideScan است. Sidescan+ بر اساس بیست سال تجربه که نرم افزار ژئوفیزیک ما را به رهبر بازار جهانی تبدیل کرده است، تفسیر نظرسنجی را با آخرین پایگاه داده و فناوری های GIS به روز می‌کند.

 

  • Seismic+

یک برنامه پردازش، تفسیر و گزارش داده های لرزه ای دوبعدی نسل بعدی برای صنعت نقشه برداری دریایی است. نرم افزار Seismic+ SBP مزایای استثنایی صرفه جویی در زمان را هنگام بررسی داده ها و انجام تفسیر ارائه می دهد. ما بر این باوریم که Survey Engine®Seismic+ با هزاران کیلومتر خط داده‌های پیمایشی طراحی شده است.

 

  • Pipeline+

کارآمدترین بسته برای تفسیر رکوردهای سونار جانبی از بررسی بازرسی خط لوله است. Pipeline+ شامل پشتیبانی از اندازه‌گیری‌های دهانه آزاد، تعریف راهرو مورد علاقه در اطراف خط لوله، و نسبت دادن بسیار انعطاف‌پذیر، کاربر را از فایل‌های داده خام به تفسیر کامل GIS یا تحویل‌های CAD در یک محیط یکپارچه و یکپارچه می‌برد.

 

بسته نرم افزاری پس پردازش Survey Engine با طیف وسیعی از راه حل های جمع آوری داده های ژئوفیزیکی سری DA4G-USB کار می‌کند.

این پلتفرم فرم فاکتور کوچک با رابط عمومی USB-to-PC استفاده از سخت افزار رایانه شخصی موجود را برای جمع آوری داده های ژئوفیزیکی تسهیل می‌کند.

 

  • اتوماسیون‌ها

بسته تشخیص خودکار اشیاء Survey Engine:

به طور خودکار تخته سنگ ها را در بستر دریا شناسایی می کند و گزارش جامعی از هر تخته سنگ شناسایی شده ایجاد می کند.

علاوه بر تشخیص هر تخته سنگ با استفاده از هوش مصنوعی، SEADP به طور خودکار موقعیت، طول و ارتفاع تخته سنگ را محاسبه می کند تا تجزیه و تحلیل حیاتی وضعیت بستر دریا را خودکار کند و در زمان و هزینه صرفه جویی کند.

 

طبقه‌بندی خودکار بستر دریا:

Survey Engine از روش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) برای شناسایی و طبقه‌بندی انواع بستر دریا در هر دو نوع و گستره جغرافیایی از داده‌های سونار جانبی استفاده می‌کند.

مرزهای گستره برای اعتبارسنجی و QC فوراً برای کاربر قابل مشاهده است و سپس می تواند برای استفاده در تولید نمودار و نقشه، ایمپورت مستقیم به پلتفرم GIS انتخابی کاربر یا برای پردازش بیشتر صادر شود.

 

وبسایت سازنده:

https://www.codaoctopus.com

 

این نرم افزار بصورت فول کرک با تمامی قابلیت های فعال توسط ایران کرک ارائه شده است.

 

برای خرید نسخه کرک شده این نرم افزار با بهترین قیمت از طریق فرم سفارش یا شماره تماس و تلگرام با ما در تماس باشید.

To buy this software at best price, contact us on Telegram

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.