chitubox pro v14.0

نرم افزار اسلایسر پرینت سه بعدی CHITUBOX Pro 1.4.0

CHITUBOX Pro 1.4.0 آخرین نسخه از نرم افزار قدرتمند پیش پردازش (اسلایسر) این شرکت برای پرینت سه بعدی رزینی است.

این نرم افزار به افرادی که در زمینه‌ پرینت سه بعدی به صورت تئوری و عملی فعالیت دارند کمک خواهد کرد تا با استفاده از یک اسلایسر قوی و حرفه ای، تولیدات باکیفیت‌تر داشته باشند.

اگر یک دستگاه رزینی ارزان‌ قیمت را برای پرینت سه‌ بعدی تهیه کرده‌ اید، این نرم افزار می‌تواند در پروسه تولیدات برای شما بسیار کارآمد باشد.

این نرم افزار ابزارهای قدرتمند و رابطی کاربر پسند دارد که این موضوع استفاده از آن را برای کاربر آسان میکند و فرآیند پردازش در آن با چند کلیک انجام میشود.

قابلیت پیش‌ نمایش به کاربر امکان می‌دهد که بتواند چاپ را به صورت چند لایه مورد بررسی قرار دهد تا در نهایت دقت، خروجی چاپگر سه بعدی همان محصول مورد انتظار شما باشد.

CHITUBOX Pro 1.4.0 یک محصول بسیار قدرتمند و قابل اتکا برای پرینت سه‌ بعدی SLA/DLP/LCD است.

با قابلیت هایی که این نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد میتوانید مدل‌های سه‌ بعدی خود را پیش از چاپ و تولید برش دهید و نتیجه‌ کار را مشاهده کنید.

با توجه به گسترش کاربرد پرینترهای سه‌ بعدی در حوزه‌ی صنعت، پزشکی، علمی و … استفاده از نرم افزارهایی مانند CHITUBOX Pro 1.4.0 که بتوانند کیفیت تولیدات پرینت‌های سه‌ بعدی را ارتقا دهند و مانع هدر رفتن منابع شوند، تا حد بسیار زیادی می‌تواند کاربردی باشد.

اگر با پرینترهای سه‌ بعدی رزینی کار می‌کنید و به یک نرم افزار قدرتمند برای پیش پردازش مدل‌ها برای چاپ نیاز دارید، CHITUBOX Pro 1.4.0 همان ابزاری است که بدنبال آن هستید.

 

ویژگی ها:

  • شناسایی سریع و اضافه کردن ساختارهای نگهدارنده (Support) برای برآمدگی های جزیره
  • اضافه کردن 9 نوع ساختار ساپورت، مانند شاخه، درخت مانند، و کانتور
  • شناسایی هوشمندانه سطوح تقارن برای افزودن ساپورت های متقارن
  • ابزار برش دهنده پیشرفته و منعطف
  • مجموعه ابزارهای حرفه ای برای تعمیر مدل: می‌توانید خطاهای مدل مانند سوراخ‌ها، چهره‌های معکوس و پوسته‌های اضافی را تنها با چند کلیک شناسایی و برطرف کنید.
  • دارای طیف کاملی از ابزارهای ویرایش مدل
  • اندازه گیری دقیق اندازه ها و فواصل در مدل: ابزارهای پیشرفته برای آنالیز و اندازه گیری می تواند اندازه مدل شما، فواصل بین نقاط و چهره ها را به دقت اندازه گیری کند و به شما در شناخت دقیق تر بدنه و چیدمان مدل کمک کند.
  • پشتیبانی از اغلب فرمت های CAD از جمله 3DS, 3MF, 3DM, STP, STEP, WRL, X3D, SAT, SAB, DAE, DXF, FBX, IFC, IGS, IGES, JT و …
  • و …

 

وبسایت سازنده:

https://www.chitubox.com

 

کرک این نرم افزار در هر دو حالت آنلاین و آفلاین قابل استفاده میباشد.

 

این نرم افزار بصورت فول کرک با تمامی قابلیت های فعال توسط ایران کرک ارائه شده است.

 

برای خرید نسخه کرک شده این نرم افزار با بهترین قیمت از طریق فرم سفارش یا شماره تماس و تلگرام با ما در تماس باشید.

To buy this software at best price, contact us on Telegram

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.