Decision Lab 2000 v1.01

نرم افزار محاسباتی Decision Lab 2000

Decision Lab 2000 – Executive Edition یک نرم افزار محاسباتی و تحلیل چندین معیار و سناریو است و در رسیدن به بهترین راه حل به شما کمک خواهد کرد.

 

توضیحات:

این نرم افزار به شما امکان می دهد تا بهترین راه حل را حتی برای چالش برانگیزترین تصمیمات خود بیابید. چه انتخاب یک خودروی جدید برای خانواده یا انتخاب یک مکان برای کارخانه جدید در شرکت شما، ارزیابی همه گزینه‌ها، جدا کردن «گندم از کاه» و سپس رسیدن به اجماع با سایر طرف‌های درگیر در این امر آسان نیست.

تصمیم گیری با Decision Lab، شما در هر مرحله از راه پشتیبانی می شوید! در یک جدول مقایسه ساده و شهودی، گزینه‌های جایگزین را فهرست می‌کنید و آنها را بر اساس معیارهای خود رتبه‌بندی می‌کنید.

Decision Lab به شما در سازماندهی معیارها، سنجیدن اهمیت آنها و ساختاربندی ترجیحات شما کمک می کند.

هنگامی که جدول تنظیم شد، آزمایشگاه تصمیم گیری همه گزینه ها را دو به دو مقایسه می کند و آنها را از بهترین به بدترین رتبه بندی می کند.

شما می توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل حساسیت گسترده و نمایش های گرافیکی برای شناسایی عواملی که بیشترین تأثیر را در تصمیم گیری دارند استفاده کنید.

از طریق استفاده از سناریوها، می‌توانید دیدگاه‌های متعدد یک کاربر را تجزیه و تحلیل کنید، یا دیدگاه‌های متفاوت تصمیم‌گیرندگان مختلف را مقایسه و جمع‌آوری کنید.

 

قیمت 2 کاربره: 1 میلیون تومان

 

این نرم افزار بصورت فول کرک با تمامی قابلیت های فعال توسط ایران کرک ارائه شده است.

 

برای خرید نسخه کرک شده این نرم افزار با بهترین قیمت از طریق فرم سفارش یا شماره تماس و تلگرام با ما در تماس باشید.

To buy this software at best price, contact us on Telegram

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.